Oferta pracy

Firma Czerniawski Meble poszukuje:

STOLARZ MEBLOWY

Miejsce pracy: Gdańsk i okolice

Opis stanowiska:

Praca dotyczy produkcji i montażu mebli pod indywidualne zamówienia naszych klientów. Produkcja mieści się w Gdańsku.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie nie jest konieczne, wystarczy umiejętność skręcania mebli
  • umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość obróbki mechanicznej płyt wiórowych
  • mile widziane doświadczenie przy montażu mebli
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • rzetelność i uczciwość
  • staranne wykonywanie powierzonych zadań

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie, uwarunkowane umiejętnościami

Mile widziane osoby, które ukończyły szkołę zawodową w Wejherowie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy biuro@czerniawski-meble.pl w tytule PRACA STOLARZ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Handel Hurtowy z siedzibą w Rychwale_zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.