Spotkanie autorskie online z Agnieszką Lis

Spotkanie autorskie online z Agnieszką Lis

W spotkaniu bierze udział tłumacz języka migowego w związku z czym osoby z dysfunkcją narządu słuchu mają możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

Spotkanie odbywa się on-line za pośrednictwem platformy ClickMeeting 9 września o godzinie 17:00.

W trakcie wydarzenia ogłoszony zostanie również konkurs dotyczący twórczości autorki do wygrania książka z autografem.

Kilka słów o autorce.
Pisarka. Z wykształcenia pianistka i dziennikarka. Przez wiele lat handlowiec w wielkich korporacjach. Koszalinianka. Na studia przyjechała do Warszawy, i tutaj została, a dokładniej pod Warszawą, z dala od hałasu i biegu. Autorka powieści “Jutro będzie normalnie” (REPLIKA, 2011) oraz “Samotność we dwoje” (REPLIKA, 2011). Wydała także cykl piętnastu bajek dla czteroletnich dzieci zatytułowanych “Przygody Pana Parasola” (DRZEWO LAUROWE, 2011). Wydanie tychże bajek to wynik wygranej “KONKURSU NA DOBRĄ POWIEŚĆ” ogłoszonego przez Wydawnictwo DRZEWO LAUROWE. To też wyjście w nowoczesność – bajki ukazały się w formie elektronicznej, jako e-book. W roku 2010 została laureatką konkursu ogłoszonego przez Wydawnictwo REPLIKA na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. W wyniku wygranej jej opowiadanie “Płomień cedru” zostało wydrukowane w antologii “ROZKOSZNE”, która została bestsellerem wydawnictwa za rok 2010. Po sukcesie tejże antologii Wydawnictwo REPLIKA zdecydowało się na powtórzenie konkursu i wydanie kolejnej części “ROZKOSZNYCH”.

 

JAK SIĘ ZAPISAĆ
1. Kliknij w link –> LINK i zarejestruj swoją chęć uczestnictwa.
2. Sprawd
ź e-mail podany podczas zapisu, otrzymasz wiadomość z zaproszeniem na spotkanie. UWAGA! Jeśli nie znajdziecie Państwo wiadomości w głównym folderze waszej skrzynki e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
3. W dniu spotkania kliknij link w zaproszeniu, które otrzymałeś na e-mail.

WAŻNE!
Ilość uczestników ograniczona do 200 osób. Decyduje kolejność zapisu.

Realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci” oraz dofinansowaniu Gminy Kobylnica.