DZIEŃ OTWARTY NOTARIATU

DZIEŃ OTWARTY NOTARIATU

W dniu 26 listopada 2016 roku odbędzie się siódma edycja akcji

Dzień Otwarty Notariatu pod hasłem:

„Porozmawiaj z notariuszem o… testamencie notarialnym”.

W tym dniu, notariusze Izby Notarialnej w Gdańsku odpowiadać będą na pytania dotyczące testamentu – dokumentu, przez który każdy z nas określa losy swojego majątku na wypadek śmierci. Będą się Państwo mogli dowiedzieć w jaki sposób i w jakiej formie najlepiej sporządzić testament, aby był ważny i bezpieczny, aby nie budził  żadnych wątpliwości. Testament jest dokumentem, który zabezpiecza losy majątku każdej osoby, niezależnie od jej wieku.

W najbliższą sobotę, w budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku w sali           nr 107 , w godzinach od 10:00 do 16:00. Notariusze Izby Notarialnej w Gdańsku będą odpowiadać na pytania dotyczące testamentu, a także wszystkich innych czynności notarialnych, których można dokonać w kancelarii notarialnej.

Do godziny 12.00 na sali będzie też obecny tłumacz języka migowego, dzięki czemu także osoby głuchonieme będą mogły skorzystać z możliwości porozmawiania z notariuszem.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją Dnia Otwartego Notariatu w Izbie Notarialnej w Gdańsku objął Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz – www.gdansk.pl

Patronat medialny objęli:

Radio Gdańskwww.radiogdansk.pl

Gazeta Wyborcza Trójmiastowww.trojmiasto.wyborcza.pl

 

Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Izby Notarialnej w Gdańsku www.gdin.pl